loading

Finansowanie

Leasing -. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich oczekiwań i możliwości. Nasza oferta leasingu operacyjnego, w złotówkach, jak i denominowana do euro, dotyczy samochodów ciężarowych i osobowych.

 

Kredyt - podczas jednej wizyty w naszym salonie załatwisz wszystkie formalności związane z zawarciem umowy kredytowej.

 

Szczegółowe informacje dostępne są także na www.getinautopartner.pl oraz www.masterlease.pl.

 

GetinMasterlease

 CZYM JEST GM BUSINESS SERVICES?

 

General Motors Business Services to najnowsza oferta leasingu z usługami dodatkowymi. Jest przeznaczona dla firm, osób prowadzących własną działalność lub wykonujących wolny zawód, a także dla klientów indywidualnych. GM Business Services rozwija się w oparciu o sieć dystrybucji General Motors obejmującą całą Europę. W każdym kraju zarządza nią lokalna firma należąca do grupy Masterlease (grupa przedsiębiorstw leasingowych wchodzących w skład koncernu General Motors).

 

Duża elastyczność GM Business Services gwarantuje dostosowanie parametrów umowy leasingu (czasu trwania, opłaty wstępnej, wartości końcowej, opcji wykupu) do każdego z Państwa samochodów oraz umożliwia wybór usług serwisowych odpowiednio do Państwa obecnych i przyszłych oczekiwań. GM Business Services i Dystrybutorzy General Motors wykorzystując swe umiejętności i wieloletnie doświadczenie, pomogą Państwu precyzyjnie określić model pojazdu najlepiej dostosowany do Państwa potrzeb.

 

GM Business Services to oszczędne i skuteczne rozwiązanie oferowane przez sieć dystrybucji General Motors.

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OFERTY GMBS?

  • Dzięki GM Business Services Państwa przedsiębiorstwo zachowuje zdolność inwestycyjną i środki na własny rozwój.
  • Ciężar całej obsługi administracyjnej, problemów technicznych i ryzyka związanego z odsprzedażą przenoszony jest na wynajmującego.
  • Budżet Państwa floty jest jasno określony, okresowe opłaty są ustalone na czas obowiązywania całej umowy i stanowią podstawę odpisu od podatku od przedsiębiorstw.
  • W GM Business Services jeden podmiot obsługuje wszystkie czynności przewidziane w umowie. Analizuje i na bieżąco informuje najemcę oraz Dystrybutora o stanie floty, co pozwala optymalizować umowy, a także właściwie planować warunki ich przedłużenia.
  • Najemca korzysta z najwyższej jakości usług oferowanych przez sieć General Motors.
Do góry