loading

O firmie

W marcu 1999 roku na świat przyszło nowe dziecko Państwa Odejewskich - Autoryzowany Dealer Opel - Odejewski Sp.J. Decyzja o przyjściu na świat trwała troszkę dłużej niż 9 m-cy, ale udało się!!! Wszyscy byli szczęśliwi. W tej okolicy było to ogromne wydarzenie. Firma zatrudniła młodych, otwartych i prężnych ludzi. Pojawili się pierwsi klienci, którzy są z nami do dziś.

 

Rok 99 był dla nas rokiem szczególnym - po pierwsze narodziny, a po drugie SUKCES! Młody jeszcze salon otrzymał tytuł "Dealera Roku 1999". Rok 2000 to kolejny etap rozwoju firmy, gdyż przychodzi na świat kolejne dziecko - "Autopośrednictwo".

 

Staraliśmy się utrzymać naszą dobrą pozycję. Udało się. Nadszedł rok 2002- powtórzyliśmy sukces. Salon uzyskał tytuł "Dealera Roku 2002"!!! Kolejne lata to dynamiczny rozwój Firmy powstały nowe obiekty ,rozbudowaliśmy infrastrukturę, powstaje profesjonalna blacharnia lakiernia z najnowocześniejszym wyposażeniem .Stajemy się największym Centrum Napraw Powypadkowych w regionie.

 

Współpraca z koncernem Opel Poland, zapewnia firmie ODEJEWSKI możliwości ciągłego rozwoju - podpisanie listopadzie 2006 roku Umowy Autoryzowanego Serwisu i Salonu Samochodów Dostawczych staje się faktem. Lata 2006 -2014 to dynamiczny rozwój kompleksu i ciągłe dążenie do budowania jak najlepszych relacji z naszymi Klientami .Jesteśmy już z Państwem ponad 15 lat i dziekujemy za zaufanie któym nasz obdarzyliście .  
Do góry